FASE DE ASCENSO A REGIONAL PREFERENTE GUIPUZCOANA (GRUPO 1) 2009-10

JORNADA 1   (10-01-10)

JORNADA 2   (17-01-10)

 
Asoleus 1-3 Vasconia Vasconia 5-4 Amaroz
Lengokoak 2-0 Gazteak Gazteak 3-2 Asoleus
Kostkas-Miren Bihotza 9-1 Allerru B Allerru B 1-0 Lengokoak
Bergara B 2-3 Mariño Mariño 2-1 Kostkas-Miren Bihotza
Amaroz 1-0 Axular Lugaritz Axular Lugaritz 0-1 Bergara B
 

JORNADA 3   (24-01-10)

JORNADA 4   (31-01-10)

 
Vasconia 2-1 Gazteak Gazteak 4-0 Amaroz
Asoleus 0-3 Allerru B Allerru B 2-0 Vasconia
Lengokoak 2-0 Mariño Mariño 6-0 Asoleus
Kostkas-Miren Bihotza 5-1 Axular Lugaritz Axular Lugaritz 1-2 Lengokoak
Amaroz 1-1 Bergara B Bergara B 2-1 Kostkas-Miren Bihotza
 

JORNADA 5   (07-02-10)

JORNADA 6   (14-02-10)

 
Gazteak 0-4 Allerru B Allerru B 5-0 Amaroz
Vasconia 0-2 Mariño Mariño 4-1 Gazteak
Asoleus 2-2 Axular Lugaritz Axular Lugaritz 3-3 Vasconia
Lengokoak 2-1 Bergara B Bergara B 7-2 Asoleus
Amaroz 3-9 Kostkas-Miren Bihotza Kostkas-Miren Bihotza 1-3 Lengokoak
 

JORNADA 7   (21-02-10)

JORNADA 8   (28-02-10)

 
Allerru B 1-1 Mariño Amaroz 0-3 Mariño
Gazteak 3-1 Axular Lugaritz Axular Lugaritz 0-5 Allerru B
Vasconia 3-0 Bergara B Bergara B 5-0 Gazteak
Asoleus 0-15 Kostkas-Miren Bihotza Kostkas-Miren Bihotza 5-2 Vasconia
Amaroz 1-4 Lengokoak Lengokoak 4-2 Asoleus
 

JORNADA 9   (07-03-10)

JORNADA 10   (14-03-10)

 
Mariño 2-0 Axular Lugaritz Vasconia 6-1 Asoleus
Allerru B 4-2 Bergara B Gazteak 2-3 Lengokoak
Gazteak 0-3 Kostkas-Miren Bihotza Allerru B 1-5 Kostkas-Miren Bihotza
Vasconia 1-3 Lengokoak Mariño 6-0 Bergara B
Asoleus 1-3 Amaroz Axular Lugaritz 1-1 Amaroz
 

JORNADA 11   (21-03-10)

JORNADA 12   (28-03-10)

 
Amaroz 1-3 Vasconia Gazteak 1-10 Vasconia
Asoleus 5-4 Gazteak Allerru B 5-0 Asoleus
Lengokoak 3-3 Allerru B Mariño 2-0 Lengokoak
Kostkas-Miren Bihotza 1-0 Mariño Axular Lugaritz 1-5 Kostkas-Miren Bihotza
Bergara B 4-3 Axular Lugaritz Bergara B 4-1 Amaroz
 

JORNADA 13   (18-04-10)

JORNADA 14   (25-04-10)

 
Amaroz 2-0 Gazteak Allerru B 6-1 Gazteak
Vasconia 5-0 Allerru B Mariño 0-1 Vasconia
Asoleus 0-8 Mariño Axular Lugaritz 5-2 Asoleus
Lengokoak 1-1 Axular Lugaritz Bergara B 3-3 Lengokoak
Kostkas-Miren Bihotza 4-1 Bergara B Kostkas-Miren Bihotza 6-0 Amaroz
 

JORNADA 15   (02-05-10)

JORNADA 16   (09-05-10)

 
Amaroz 1-2 Allerru B Mariño 4-5 Allerru B
Gazteak 2-5 Mariño Axular Lugaritz 3-0 Gazteak
Vasconia 1-1 Axular Lugaritz Bergara B 2-2 Vasconia
Asoleus 2-5 Bergara B Kostkas-Miren Bihotza 10-0 Asoleus
Lengokoak 1-1 Kostkas-Miren Bihotza Lengokoak 4-1 Amaroz
 

JORNADA 17   (16-05-10)

JORNADA 18   (23-05-10)

 
Mariño 3-0 Amaroz Axular Lugaritz 0-3 Mariño
Allerru B 3-1 Axular Lugaritz Bergara B 0-1 Allerru B
Gazteak 1-7 Bergara B Kostkas-Miren Bihotza 19-2 Gazteak
Vasconia 2-4 Kostkas-Miren Bihotza Lengokoak 8-1 Vasconia
Asoleus 0-3 Lengokoak Amaroz 3-3 Asoleus

 

Pto. EQUIPO JUG. GAN. EMP. PER. FAVOR CONT. PUNT.
1 Kostkas-Miren Bihotza 18 14 1 3 104 22 43
2 Allerru B 18 13 2 3 52 32 41
3 Mariño 18 13 1 4 54 16 40
4 Lengokoak 18 12 4 2 48 22 40
5 Vasconia 18 9 3 6 50 39 30
6 Bergara B 18 8 3 7 47 39 27
7 Amaroz 18 3 3 11 23 58 12
8 Axular Lugaritz 18 2 5 11 24 44 11
9 Gazteak 18 3 0 12 25 83 9
10 Asoleus 18 1 2 15 23 95 5

 

PROMOCIÓN-IDA   (30-05-10)

JORNADA 18   (06-06-10)

 

Lengokoak 0-2 Intxurre Intxurre 2-0 Lengokoak

Volver atrás