PRIMERA REGIONAL GUIPUZCOANA (GRUPO COSTA) 1945-46

 

JORNADA 1   (02-09-45)

JORNADA 2   (09-09-45)

 
Mondragón 4-1 Lagun Onak Lagun Onak - DESCANSA
Artibai 3-3 Elgoibar Elgoibar 2-0 Mondragón
Mutriku 5-1 Amaikak Bat Amaikak Bat 1-4 Artibai
Eibar 2-2 Aurrera Ondarroa Aurrera Ondarroa 2-4 Mutriku
Anaitasuna 1-2 Zarautz Zarautz 3-0 Eibar
DESCANSA - Or Konpon Or Konpon 4-2 Anaitasuna
 

JORNADA 3   (16-09-45)

JORNADA 4   (23-09-45)

 
Lagun Onak 1-6 Elgoibar Elgoibar - DESCANSA
Mondragón 2-3 Amaikak Bat Amaikak Bat 0-4 Lagun Onak
Artibai 1-4 Aurrera Ondarroa Aurrera Ondarroa 0-2 Mondragón
Mutriku 2-2 Zarautz Zarautz 4-2 Artibai
Eibar 1-2 Or Konpon Or Konpon 0-5 Mutriku
DESCANSA - Anaitasuna Anaitasuna 2-1 Eibar
 

JORNADA 5   (30-09-45)

JORNADA 6   (07-10-45)

 
Elgoibar 8-0 Amaikak Bat Amaikak Bat - DESCANSA
Lagun Onak * Aurrera Ondarroa Aurrera Ondarroa 1-7 Elgoibar
Mondragón 4-1 Zarautz Zarautz 4-1 Lagun Onak
Artibai 2-0 Or Konpon Or Konpon 0-5 Mondragón
Mutriku 1-1 Anaitasuna Anaitasuna 1-1 Artibai
DESCANSA - Eibar Eibar 3-1 Mutriku

* El Lagun Onak no se presentó.

JORNADA 7   (12-10-45)

JORNADA 8   (14-10-45)

 
Amaikak Bat 2-0 Aurrera Ondarroa Aurrera Ondarroa - DESCANSA
Elgoibar 4-0 Zarautz Zarautz 2-2 Amaikak Bat
Lagun Onak 2-2 Or Konpon Or Konpon 0-2 Elgoibar
Mondragón 6-1 Anaitasuna Anaitasuna * Lagun Onak
Artibai 0-2 Eibar Eibar 1-1 Mondragón
DESCANSA - Mutriku Mutriku 2-0 Artibai

* El Lagun Onak no se presentó.

JORNADA 9   (21-10-45)

JORNADA 10   (28-10-45)

 
Aurrera Ondarroa 1-4 Zarautz DESCANSA - Zarautz
Amaikak Bat 4-2 Or Konpon Or Konpon 0-1 Aurrera Ondarroa
Elgoibar 5-1 Anaitasuna Anaitasuna 3-1 Amaikak Bat
Lagun Onak 1-1 Eibar Eibar 0-8 Elgoibar
Mondragón 1-0 Mutriku Mutriku 6-0 Lagun Onak
DESCANSA - Artibai Artibai 1-5 Mondragón
 

JORNADA 11   (01-11-45)

JORNADA 12   (04-11-45)

 
Zarautz 1-0 Or Konpon Lagun Onak 0-0 Mondragón
Aurrera Ondarroa 1-1 Anaitasuna Elgoibar 2-0 Artibai
Amaikak Bat 4-1 Eibar Amaikak Bat 1-1 Mutriku
Elgoibar 9-1 Mutriku Aurrera Ondarroa 3-1 Eibar
Artibai 1-0 Lagun Onak Zarautz 1-1 Anaitasuna
Mondragón - DESCANSA Or Konpon - DESCANSA

JORNADA 13   (11-11-45)

JORNADA 14   (18-11-45)

 
DESCANSA - Lagun Onak Elgoibar 4-1 Lagun Onak
Mondragón 1-4 Elgoibar Amaikak Bat 3-2 Mondragón
Artibai 3-2 Amaikak Bat Aurrera Ondarroa 1-0 Artibai
Mutriku 3-2 Aurrera Ondarroa Zarautz 5-1 Mutriku
Eibar 10-2 Zarautz Or Konpon 1-0 Eibar
Anaitasuna 4-1 Or Konpon Anaitasuna - DESCANSA
 

JORNADA 15   (25-11-45)

JORNADA 16   (02-12-45)

 
DESCANSA - Elgoibar Amaikak Bat 1-3 Elgoibar
Lagun Onak 2-1 Amaikak Bat Aurrera Ondarroa 1-3 Lagun Onak
Mondragón 0-0 Aurrera Ondarroa Zarautz 1-1 Mondragón
Artibai 4-3 Zarautz Or Konpon 2-2 Artibai
Mutriku 4-1 Or Konpon Anaitasuna 2-1 Mutriku
Eibar 1-2 Anaitasuna Eibar - DESCANSA
 

JORNADA 17   (08-12-45)

JORNADA 18   (09-12-45)

 
DESCANSA - Amaikak Bat Aurrera Ondarroa 2-3 Amaikak Bat
Elgoibar 8-0 Aurrera Ondarroa Zarautz 2-1 Elgoibar
Lagun Onak 2-1 Zarautz Or Konpon 2-1 Lagun Onak
Mondragón 2-3 Or Konpon Anaitasuna 1-2 Mondragón
Artibai 1-0 Anaitasuna Eibar 2-1 Artibai
Mutriku 3-1 Eibar Mutriku - DESCANSA

JORNADA 19   (16-12-45)

JORNADA 20   (23-12-45)

 
DESCANSA - Aurrera Ondarroa Zarautz 3-1 Aurrera Ondarroa
Amaikak Bat 2-1 Zarautz Or Konpon 1-1 Amaikak Bat
Elgoibar 2-0 Or Konpon Anaitasuna 1-1 Elgoibar
Lagun Onak 3-4 Anaitasuna Eibar 2-2 Lagun Onak
Mondragón 1-2 Eibar Mutriku 1-1 Mondragón
Artibai 1-3 Mutriku Artibai - DESCANSA
 

JORNADA 21   (30-12-45)

JORNADA 22   (06-01-46)

 
Zarautz - DESCANSA Or Konpon 2-1 Zarautz
Aurrera Ondarroa 2-2 Or Konpon Anaitasuna 3-1 Aurrera Ondarroa
Amaikak Bat - Anaitasuna Eibar 2-1 Amaikak Bat
Elgoibar 1-0 Eibar Mutriku 3-0 Elgoibar
Lagun Onak 1-3 Mutriku Artibai 2-2 Lagun Onak
Mondragón 2-3 Artibai DESCANSA - Mondragón

 
Pto. EQUIPO JUG. GAN. EMP. PER. FAVOR CONT. PUNT.
1 Elgoibar 20 17 2 1 80 16 36
2 Mutriku 20 11 4 5 50 35 26
3 Anaitasuna 19 7 6 6 32 37 20
4 Zarautz 20 8 4 8 43 45 20
5 Mondragón 20 7 6 7 43 29 20
6 Amaikak Bat 19 8 3 8 36 48 19
7 Artibai 20 7 4 9 32 41 18
8 Or Konpon 20 6 4 10 25 44 16
9 Eibar 20 6 4 10 33 41 16
10 Lagun Onak 20 5 5 10 30 44 15
11 Aurrera Ondarroa 20 4 4 12 25 49 12

 

FINAL   (13-01-46)

 

Ordizia 2-0 Elgoibar      

Volver atrás