TERCERA REGIONAL VIZCAINA (GRUPO 2) 2019-20

 

JORNADA 1   (22-09-19)

JORNADA 2   (29-09-19)

 
Txurdinaga - DESCANSA DESCANSA - Moraza B
Hamabi 1-5 Iturgitxi Iturgitxi 4-0 Txurdinaga

Udondo

0-3 Adrebol Adrebol 4-1 Hamabi
Askartza Claret B 1-5 Begoņa B Begoņa B 4-1 Udondo
Solokoetxe B 0-10 Peņa Peņa 1-1 Askartza Claret B
Neguri 1-4 San Ignacio B San Ignacio B 3-3 Solokoetxe B
Ugeraga B 1-1 Iturrigorri B Iturrigorri B 1-1 Neguri
Gorliz 1-3 Berango B Berango B 1-1 Ugeraga B
Moraza B 3-1 La Merced B La Merced B 1-3 Gorliz
 

JORNADA 3   (06-10-19)

JORNADA 4   (13-10-19)

 
DESCANSA - Iturgitxi Iturgitxi 1-2 Moraza B
Txurdinaga 2-3 Adrebol Adrebol - DESCANSA
Hamabi 1-3 Begoņa B Begoņa B 7-0 Txurdinaga
Udondo 0-1 Peņa Peņa 3-1 Hamabi
Askartza Claret B 1-2 San Ignacio B San Ignacio B 2-1 Udondo
Solokoetxe B 1-7 Iturrigorri B Iturrigorri B 2-0 Askartza Claret B
Neguri 0-2 Berango B Berango B 4-0 Solokoetxe B
Ugeraga B 3-1 La Merced B La Merced B 1-2 Neguri
Moraza B 3-2 Gorliz Gorliz 1-1 Ugeraga B
 

JORNADA 5   (20-10-19)

JORNADA 6   (27-10-19)

 
Iturgitxi 3-2 Adrebol Adrebol 1-4 Moraza B
DESCANSA - Begoņa B Begoņa B 2-2 Iturgitxi
Txurdinaga 0-7 Peņa Peņa - DESCANSA
Hamabi 1-5 San Ignacio B San Ignacio B 7-1 Txurdinaga
Udondo 1-2 Iturrigorri B Iturrigorri B 2-0 Hamabi
Askartza Claret B 1-0 Berango B Berango B 5-1 Udondo
Solokoetxe B 5-3 La Merced B La Merced B 1-2 Askartza Claret B
Neguri 1-3 Gorliz Gorliz 2-1 Solokoetxe B
Moraza B 1-1 Ugeraga B Ugeraga B 3-2 Neguri
 

JORNADA 7   (03-11-19)

JORNADA 8   (10-11-19)

 
Adrebol 0-1 Begoņa B Begoņa B 1-1 Moraza B
Iturgitxi 2-0 Peņa Peņa 0-0 Adrebol
DESCANSA - San Ignacio B San Ignacio B 1-1 Iturgitxi
Txurdinaga 0-3 Iturrigorri B Iturrigorri B - DESCANSA
Hamabi 0-4 Berango B Berango B 6-1 Txurdinaga
Udondo 1-3 La Merced B La Merced B 0-1 Hamabi
Askartza Claret B 0-1 Gorliz Gorliz 3-4 Udondo
Solokoetxe B 2-6 Ugeraga B Ugeraga B 7-1 Askartza Claret B
Moraza B 1-1 Neguri Neguri 1-3 Solokoetxe B
 

JORNADA 9   (17-11-19)

JORNADA 10   (24-11-19)

 
Begoņa B 0-4 Peņa Peņa 2-0 Moraza B
Adrebol 1-7 San Ignacio B San Ignacio B 1-2 Begoņa B
Iturgitxi 1-0 Iturrigorri B Iturrigorri B 2-2 Adrebol
DESCANSA - Berango B Berango B 2-3 Iturgitxi
Txurdinaga 0-2 La Merced B La Merced B - DESCANSA
Hamabi 1-1 Gorliz Gorliz 5-0 Txurdinaga
Udondo 3-2 Ugeraga B Ugeraga B 9-1 Hamabi
Askartza Claret B 5-3 Neguri Neguri 2-1 Udondo
Moraza B 1-0 Solokoetxe B Solokoetxe B 3-4 Askartza Claret B
 

JORNADA 11   (01-12-19)

JORNADA 12   (08-12-19)

 
Peņa 0-3 San Ignacio B San Ignacio B 3-1 Moraza B
Begoņa B 1-1 Iturrigorri B Iturrigorri B 2-1 Peņa
Adrebol 0-0 Berango B Berango B 5-2 Begoņa B
Iturgitxi 6-0 La Merced B La Merced B 0-3 Adrebol
DESCANSA - Gorliz Gorliz 0-0 Iturgitxi
Txurdinaga 3-5 Ugeraga B Ugeraga B - DESCANSA
Hamabi 0-9 Neguri Neguri 1-1 Txurdinaga
Udondo 4-3 Solokoetxe B Solokoetxe B 2-1 Hamabi
Moraza B 1-1 Askartza Claret B Askartza Claret B 3-2 Udondo
 

JORNADA 13   (15-12-19)

JORNADA 14   (22-12-19)

 
San Ignacio B 0-2 Iturrigorri B Iturrigorri B 2-2 Moraza B
Peņa 2-3 Berango B Berango B 1-1 San Ignacio B
Begoņa B 1-2 La Merced B La Merced B 2-3 Peņa
Adrebol 3-2 Gorliz Gorliz 2-4 Begoņa B
Iturgitxi 0-1 Ugeraga B Ugeraga B 3-3 Adrebol
DESCANSA - Neguri Neguri 1-4 Iturgitxi
Txurdinaga 1-7 Solokoetxe B Solokoetxe B - DESCANSA
Hamabi 4-1 Askartza Claret B Askartza Claret B 5-0 Txurdinaga
Moraza B 2-1 Udondo Udondo 3-0 Hamabi
 

JORNADA 15   (05-01-20)

JORNADA 16   (12-01-20)

 
Iturrigorri B 2-1 Berango B Moraza B 2-2 Berango B
San Ignacio B 2-0 La Merced B La Merced B 2-2 Iturrigorri B
Peņa 4-2 Gorliz Gorliz 1-1 San Ignacio B
Begoņa B 0-2 Ugeraga B Ugeraga B 3-0 Peņa
Adrebol 2-1 Neguri Neguri 1-1 Begoņa B
Iturgitxi 6-0 Solokoetxe B Solokoetxe B 1-6 Adrebol
DESCANSA - Askartza Claret B Askartza Claret B 1-3 Iturgitxi
Txurdinaga 1-5 Udondo Udondo - DESCANSA
Moraza B 3-0 Hamabi Hamabi 5-0 Txurdinaga
 

JORNADA 17   (19-01-20)

JORNADA 18   (26-01-20)

 
Berango B 2-1 La Merced B DESCANSA - Txurdinaga
Iturrigorri B 2-1 Gorliz Iturgitxi 6-0 Hamabi
San Ignacio B 2-0 Ugeraga B Adrebol 6-3 Udondo
Peņa 2-0 Neguri Begoņa B 1-0 Askartza Claret B
Begoņa B 8-1 Solokoetxe B Peņa 4-2 Solokoetxe B
Adrebol 2-1 Askartza Claret B San Ignacio B 3-1 Neguri
Iturgitxi 4-0 Udondo Iturrigorri B 2-2 Ugeraga B
DESCANSA - Hamabi Berango B 2-1 Gorliz
Txurdinaga 1-2 Moraza B La Merced B 1-1 Moraza B
 

JORNADA 19   (02-02-20)

JORNADA 20   (09-02-20)

 
Moraza B - DESCANSA Iturgitxi - DESCANSA
Txurdinaga 0-11 Iturgitxi Adrebol 6-0 Txurdinaga
Hamabi 0-4 Adrebol Begoņa B 5-1 Hamabi
Udondo 1-2 Begoņa B Peņa 2-0 Udondo
Askartza Claret B 1-3 Peņa San Ignacio B 2-1 Askartza Claret B
Solokoetxe B 2-3 San Ignacio B Iturrigorri B 5-0 Solokoetxe B
Neguri 2-3 Iturrigorri B Berango B 4-0 Neguri
Ugeraga B 0-2 Berango B La Merced B 0-3 Ugeraga B
Gorliz 4-2 La Merced B Gorliz 2-2 Moraza B
 

JORNADA 21   (16-02-20)

JORNADA 22   (23-02-20)

 
Moraza B 1-2 Iturgitxi Adrebol 1-1 Iturgitxi
DESCANSA - Adrebol Begoņa B - DESCANSA
Txurdinaga 2-7 Begoņa B Peņa 3-0 Txurdinaga
Hamabi 2-2 Peņa San Ignacio B 4-0 Hamabi
Udondo 0-0 San Ignacio B Iturrigorri B 3-3 Udondo
Askartza Claret B 2-4 Iturrigorri B Berango B 2-2 Askartza Claret B
Solokoetxe B 0-3 Berango B La Merced B 2-4 Solokoetxe B
Neguri 2-1 La Merced B Gorliz 1-0 Neguri
Ugeraga B 3-0 Gorliz Ugeraga B 2-2 Moraza B
 

JORNADA 23   (01-03-20)

JORNADA 24   (08-03-20)

 
Moraza B 2-3 Adrebol Begoņa B 1-1 Adrebol
Iturgitxi 1-0 Begoņa B Peņa 2-2 Iturgitxi
DESCANSA - Peņa San Ignacio B - DESCANSA
Txurdinaga 0-4 San Ignacio B Iturrigorri B 4-1 Txurdinaga
Hamabi 0-4 Iturrigorri B Berango B 1-0 Hamabi
Udondo 0-2 Berango B La Merced B 1-4 Udondo
Askartza Claret B 4-3 La Merced B Gorliz 6-3 Askartza Claret B
Solokoetxe B 4-3 Gorliz Ugeraga B 1-1 Solokoetxe B
Neguri 6-3 Ugeraga B Neguri 0-1 Moraza B
 

JORNADA 25   (15-03-20)

JORNADA 26   (22-03-20)

 
Moraza B - Begoņa B Peņa - Begoņa B
Adrebol - Peņa San Ignacio B - Adrebol
Iturgitxi - San Ignacio B Iturrigorri B - Iturgitxi
DESCANSA - Iturrigorri B Berango B - DESCANSA
Txurdinaga - Berango B La Merced B - Txurdinaga
Hamabi - La Merced B Gorliz - Hamabi
Udondo - Gorliz Ugeraga B - Udondo
Askartza Claret B - Ugeraga B Neguri - Askartza Claret B
Solokoetxe B - Neguri Solokoetxe B - Moraza B
 

JORNADA 27   (29-03-20)

JORNADA 28   (05-04-20)

 
Moraza B - Peņa San Ignacio B - Peņa
Begoņa B - San Ignacio B Iturrigorri B - Begoņa B
Adrebol - Iturrigorri B Berango B - Adrebol
Iturgitxi - Berango B La Merced B - Iturgitxi
DESCANSA - La Merced B Gorliz - DESCANSA
Txurdinaga - Gorliz Ugeraga B - Txurdinaga
Hamabi - Ugeraga B Neguri - Hamabi
Udondo - Neguri Solokoetxe B - Udondo
Askartza Claret B - Solokoetxe B Askartza Claret B - Moraza B
 

JORNADA 29   (19-04-20)

JORNADA 30   (26-04-20)

 
Moraza B - San Ignacio B Iturrigorri B - San Ignacio B
Peņa - Iturrigorri B Berango B - Peņa
Begoņa B - Berango B La Merced B - Begoņa B
Adrebol - La Merced B Gorliz - Adrebol
Iturgitxi - Gorliz Ugeraga B - Iturgitxi
DESCANSA - Ugeraga B Neguri - DESCANSA
Txurdinaga - Neguri Solokoetxe B - Txurdinaga
Hamabi - Solokoetxe B Askartza Claret B - Hamabi
Udondo - Askartza Claret B Udondo - Moraza B
 

JORNADA 31   (03-05-20)

JORNADA 32   (10-05-20)

 
Moraza B - Iturrigorri B Berango B - Iturrigorri B
San Ignacio B - Berango B La Merced B - San Ignacio B
Peņa - La Merced B Gorliz - Peņa
Begoņa B - Gorliz Ugeraga B - Begoņa B
Adrebol - Ugeraga B Neguri - Adrebol
Iturgitxi - Neguri Solokoetxe B - Iturgitxi
DESCANSA - Solokoetxe B Askartza Claret B - DESCANSA
Txurdinaga - Askartza Claret B Udondo - Txurdinaga
Hamabi - Udondo Hamabi - Moraza B
 

JORNADA 33   (17-05-20)

JORNADA 34   (24-05-20)

 
Berango B - Moraza B La Merced B - Berango B
Iturrigorri B - La Merced B Gorliz - Iturrigorri B
San Ignacio B - Gorliz Ugeraga B - San Ignacio B
Peņa - Ugeraga B Neguri - Peņa
Begoņa B - Neguri Solokoetxe B - Begoņa B
Adrebol - Solokoetxe B Askartza Claret B - Adrebol
Iturgitxi - Askartza Claret B Udondo - Iturgitxi
DESCANSA - Udondo Hamabi - DESCANSA
Txurdinaga - Hamabi Moraza B - Txurdinaga

 

    J G E P GF GC Ptos
1 Iturgitxi 22 15 5 2 68 17 50
2 San Ignacio B 22 15 5 2 60 21 50
3 Berango B 23 15 5 3 57 21 50
4 Iturrigorri B 23 14 8 1 58 25 50
5 Peņa 22 13 4 5 56 26 43
6 Adrebol 22 12 6 4 56 35 42
7 Ugeraga B 23 11 8 4 62 35 41
8 Begoņa B 22 12 5 5 58 31 41
9 Moraza B 22 9 9 4 39 30 36
10 Gorliz 23 8 5 10 47 45 29
11 Askartza Claret B 23 7 3 13 41 58 24
12 Udondo 23 6 2 15 39 56 20
13 Solokoetxe B 23 6 2 15 45 88 20
14 Neguri 23 5 4 14 38 50 19
15 La Merced B 23 3 2 18 30 61 11
16 Hamabi 23 3 2 18 21 80 11
17 Txurdinaga 22 0 1 21 14 110 1

Volver atrás