PRIMERA REGIONAL VIZCAINA (GRUPO 1) 2019-20

 

JORNADA 1   (22-09-19)

JORNADA 2   (29-09-19)

 
Berango 4-1 Gurutzeta Gurutzeta 2-1 La Arboleda
Gazteak 0-4 Zalla Zalla 2-0 Berango

Larramendi

4-0 Galea B Galea B 4-2 Gazteak
Zuazo 2-2 Begoņa B Begoņa B 0-1 Larramendi
Atletismo Ortuella 1-1 San Ignacio San Ignacio 0-2 Zuazo
San Vicente 1-1 Askartza Claret Askartza Claret 6-0 Atletismo Ortuella
Aranguren 2-0 Plentzia Plentzia 2-3 San Vicente
Gazteluzarra 1-1 Lutxana Lutxana 0-3 Aranguren
La Arboleda 2-2 La Merced La Merced 0-0 Gazteluzarra
 

JORNADA 3   (06-10-19)

JORNADA 4   (13-10-19)

 
Gurutzeta 1-2 Zalla Zalla 4-1 La Arboleda
Berango 1-5 Galea B Galea B 1-2 Gurutzeta
Gazteak 1-1 Begoņa B Begoņa B 2-3 Berango
Larramendi 1-2 San Ignacio San Ignacio 1-1 Gazteak
Zuazo 2-1 Askartza Claret Askartza Claret 1-1 Larramendi
Atletismo Ortuella 1-1 Plentzia Plentzia 5-1 Zuazo
San Vicente 1-1 Lutxana Lutxana 5-3 Atletismo Ortuella
Aranguren 1-0 La Merced La Merced 3-2 San Vicente
La Arboleda 1-7 Gazteluzarra Gazteluzarra 0-0 Aranguren
 

JORNADA 5   (20-10-19)

JORNADA 6   (27-10-19)

 
Zalla 4-1 Galea B Galea B 0-3 La Arboleda
Gurutzeta 2-0 Begoņa B Begoņa B 1-2 Zalla
Berango 1-0 San Ignacio San Ignacio 1-1 Gurutzeta
Gazteak 0-2 Askartza Claret Askartza Claret 1-2 Berango
Larramendi 0-1 Plentzia Plentzia 0-0 Gazteak
Zuazo 3-3 Lutxana Lutxana 2-1 Larramendi
Atletismo Ortuella 1-2 La Merced La Merced 0-1 Zuazo
San Vicente 1-1 Gazteluzarra Gazteluzarra 2-0 Atletismo Ortuella
La Arboleda 0-4 Aranguren Aranguren 1-2 San Vicente
 

JORNADA 7   (03-11-19)

JORNADA 8   (10-11-19)

 
Galea B 2-0 Begoņa B Begoņa B 0-2 La Arboleda
Zalla 3-0 San Ignacio San Ignacio 0-2 Galea B
Gurutzeta 0-1 Askartza Claret Askartza Claret 0-1 Zalla
Berango 3-1 Plentzia Plentzia 0-1 Gurutzeta
Gazteak 0-1 Lutxana Lutxana 1-1 Berango
Larramendi 0-2 La Merced La Merced 1-2 Gazteak
Zuazo 2-3 Gazteluzarra Gazteluzarra 0-1 Larramendi
Atletismo Ortuella 0-2 Aranguren Aranguren 5-0 Zuazo
La Arboleda 4-2 San Vicente San Vicente 6-0 Atletismo Ortuella
 

JORNADA 9   (17-11-19)

JORNADA 10   (24-11-19)

 
Begoņa B 0-0 San Ignacio San Ignacio 2-0 La Arboleda
Galea B 1-1 Askartza Claret Askartza Claret 2-2 Begoņa B
Zalla 4-1 Plentzia Plentzia 1-0 Galea B
Gurutzeta 1-1 Lutxana Lutxana 2-3 Zalla
Berango 2-2 La Merced La Merced 0-3 Gurutzeta
Gazteak 0-1 Gazteluzarra Gazteluzarra 2-0 Berango
Larramendi 3-0 Aranguren Aranguren 1-0 Gazteak
Zuazo 1-1 San Vicente San Vicente 2-1 Larramendi
La Arboleda 1-2 Atletismo Ortuella Atletismo Ortuella 1-0 Zuazo
 

JORNADA 11   (01-12-19)

JORNADA 12   (08-12-19)

 
San Ignacio 2-2 Askartza Claret Askartza Claret 0-1 La Arboleda
Begoņa B 1-0 Plentzia Plentzia 3-0 San Ignacio
Galea B 1-2 Lutxana Lutxana 3-2 Begoņa B
Zalla 3-0 La Merced La Merced 7-2 Galea B
Gurutzeta 3-0 Gazteluzarra Gazteluzarra 1-2 Zalla
Berango 5-2 Aranguren Aranguren 2-0 Gurutzeta
Gazteak 2-1 San Vicente San Vicente 2-3 Berango
Larramendi 0-0 Atletismo Ortuella Atletismo Ortuella 1-0 Gazteak
La Arboleda 1-2 Zuazo Zuazo 0-2 Larramendi
 

JORNADA 13   (15-12-19)

JORNADA 14   (22-12-19)

 
Askartza Claret 0-2 Plentzia Plentzia 2-1 La Arboleda
San Ignacio 0-2 Lutxana Lutxana 1-2 Askartza Claret
Begoņa B 0-0 La Merced La Merced 0-0 San Ignacio
Galea B 3-0 Gazteluzarra Gazteluzarra 3-2 Begoņa B
Zalla 1-2 Aranguren Aranguren 3-3 Galea B
Gurutzeta 2-0 San Vicente San Vicente 1-2 Zalla
Berango 1-1 Atletismo Ortuella Atletismo Ortuella 1-1 Gurutzeta
Gazteak 1-1 Zuazo Zuazo 2-1 Berango
La Arboleda 0-0 Larramendi Larramendi 0-1 Gazteak
 

JORNADA 15   (05-01-20)

JORNADA 16   (12-01-20)

 
Plentzia 4-3 Lutxana La Arboleda 3-0 Lutxana
Askartza Claret 2-0 La Merced La Merced 0-2 Plentzia
San Ignacio 3-2 Gazteluzarra Gazteluzarra 2-1 Askartza Claret
Begoņa B 0-0 Aranguren Aranguren 2-1 San Ignacio
Galea B 1-1 San Vicente San Vicente 2-3 Begoņa B
Zalla 4-1 Atletismo Ortuella Atletismo Ortuella 1-1 Galea B
Gurutzeta 2-1 Zuazo Zuazo 0-1 Zalla
Berango 0-4 Larramendi Larramendi 1-1 Gurutzeta
La Arboleda 1-1 Gazteak Gazteak 2-5 Berango
 

JORNADA 17   (19-01-20)

JORNADA 18   (26-01-20)

 
Lutxana 1-0 La Merced Gurutzeta 3-2 Berango
Plentzia 0-0 Gazteluzarra Zalla 0-0 Gazteak
Askartza Claret 3-0 Aranguren Galea B 0-1 Larramendi
San Ignacio 2-1 San Vicente Begoņa B 0-2 Zuazo
Begoņa B 1-2 Atletismo Ortuella San Ignacio 4-2 Atletismo Ortuella
Galea B 0-1 Zuazo Askartza Claret 3-0 San Vicente
Zalla 2-1 Larramendi Plentzia 2-1 Aranguren
Gurutzeta 3-3 Gazteak Lutxana 2-3 Gazteluzarra
Berango 1-3 La Arboleda La Merced 2-1 La Arboleda
 

JORNADA 19   (02-02-20)

JORNADA 20   (09-02-20)

 
La Arboleda 0-2 Gurutzeta Zalla 3-0 Gurutzeta
Berango 0-4 Zalla Galea B 1-1 Berango
Gazteak 3-2 Galea B Begoņa B 1-5 Gazteak
Larramendi 2-0 Begoņa B San Ignacio 1-3 Larramendi
Zuazo 0-0 San Ignacio Askartza Claret 0-0 Zuazo
Atletismo Ortuella 2-2 Askartza Claret Plentzia 0-2 Atletismo Ortuella
San Vicente 1-1 Plentzia Lutxana 1-2 San Vicente
Aranguren 5-1 Lutxana La Merced 0-2 Aranguren
Gazteluzarra 2-3 La Merced Gazteluzarra 0-3 La Arboleda
 

JORNADA 21   (16-02-20)

JORNADA 22   (23-02-20)

 
La Arboleda 1-2 Zalla Galea B 0-6 Zalla
Gurutzeta 3-0 Galea B Begoņa B 3-0 Gurutzeta
Berango 3-1 Begoņa B San Ignacio 2-1 Berango
Gazteak 2-1 San Ignacio Askartza Claret 2-3 Gazteak
Larramendi 0-0 Askartza Claret Plentzia 1-1 Larramendi
Zuazo 1-5 Plentzia Lutxana 1-3 Zuazo
Atletismo Ortuella 0-1 Lutxana La Merced 1-2 Atletismo Ortuella
San Vicente 2-2 La Merced Gazteluzarra 0-3 San Vicente
Aranguren 1-1 Gazteluzarra Aranguren 4-1 La Arboleda
 

JORNADA 23   (01-03-20)

JORNADA 24   (08-03-20)

 
La Arboleda 3-1 Galea B Begoņa B 1-0 Galea B
Zalla 1-1 Begoņa B San Ignacio 1-2 Zalla
Gurutzeta 3-2 San Ignacio Askartza Claret 0-1 Gurutzeta
Berango 1-2 Askartza Claret Plentzia 2-1 Berango
Gazteak 0-1 Plentzia Lutxana 1-1 Gazteak
Larramendi 0-1 Lutxana La Merced 2-3 Larramendi
Zuazo 1-2 La Merced Gazteluzarra 3-0 Zuazo
Atletismo Ortuella 4-1 Gazteluzarra Aranguren 2-2 Atletismo Ortuella
San Vicente 3-1 Aranguren San Vicente 1-0 La Arboleda
 

JORNADA 25   (15-03-20)

JORNADA 26   (22-03-20)

 
La Arboleda - Begoņa B San Ignacio - Begoņa B
Galea B - San Ignacio Askartza Claret - Galea B
Zalla - Askartza Claret Plentzia - Zalla
Gurutzeta - Plentzia Lutxana - Gurutzeta
Berango - Lutxana La Merced - Berango
Gazteak - La Merced Gazteluzarra - Gazteak
Larramendi - Gazteluzarra Aranguren - Larramendi
Zuazo - Aranguren San Vicente - Zuazo
Atletismo Ortuella - San Vicente Atletismo Ortuella - La Arboleda
 

JORNADA 27   (29-03-20)

JORNADA 28   (05-04-20)

 
La Arboleda - San Ignacio Askartza Claret - San Ignacio
Begoņa B - Askartza Claret Plentzia - Begoņa B
Galea B - Plentzia Lutxana - Galea B
Zalla - Lutxana La Merced - Zalla
Gurutzeta - La Merced Gazteluzarra - Gurutzeta
Berango - Gazteluzarra Aranguren - Berango
Gazteak - Aranguren San Vicente - Gazteak
Larramendi - San Vicente Atletismo Ortuella - Larramendi
Zuazo - Atletismo Ortuella Zuazo - La Arboleda
 

JORNADA 29   (19-04-20)

JORNADA 30   (26-04-20)

 
La Arboleda - Askartza Claret Plentzia - Askartza Claret
San Ignacio - Plentzia Lutxana - San Ignacio
Begoņa B - Lutxana La Merced - Begoņa B
Galea B - La Merced Gazteluzarra - Galea B
Zalla - Gazteluzarra Aranguren - Zalla
Gurutzeta - Aranguren San Vicente - Gurutzeta
Berango - San Vicente Atletismo Ortuella - Berango
Gazteak - Atletismo Ortuella Zuazo - Gazteak
Larramendi - Zuazo Larramendi - La Arboleda
 

JORNADA 31   (03-05-20)

JORNADA 32   (10-05-20)

 
La Arboleda - Plentzia Lutxana - Plentzia
Askartza Claret - Lutxana La Merced - Askartza Claret
San Ignacio - La Merced Gazteluzarra - San Ignacio
Begoņa B - Gazteluzarra Aranguren - Begoņa B
Galea B - Aranguren San Vicente - Galea B
Zalla - San Vicente Atletismo Ortuella - Zalla
Gurutzeta - Atletismo Ortuella Zuazo - Gurutzeta
Berango - Zuazo Larramendi - Berango
Gazteak - Larramendi Gazteak - La Arboleda
 

JORNADA 33   (17-05-20)

JORNADA 34   (24-05-20)

 
Lutxana - La Arboleda La Merced - Lutxana
Plentzia - La Merced Gazteluzarra - Plentzia
Askartza Claret - Gazteluzarra Aranguren - Askartza Claret
San Ignacio - Aranguren San Vicente - San Ignacio
Begoņa B - San Vicente Atletismo Ortuella - Begoņa B
Galea B - Atletismo Ortuella Zuazo - Galea B
Zalla - Zuazo Larramendi - Zalla
Gurutzeta - Larramendi Gazteak - Gurutzeta
Berango - Gazteak La Arboleda - Berango

 

    J G E P GF GC Ptos
1 Zalla 24 21 2 1 62 16 65
2 Aranguren 24 13 5 6 46 28 44
3 Gurutzeta 24 13 5 6 38 29 44
4 Plentzia 24 12 5 7 37 27 41
5 Larramendi 24 10 6 8 31 19 36
6 Gazteluzarra 24 9 6 9 35 36 33
7 Lutxana 24 9 6 9 37 43 33
8 Askartza Claret 24 8 8 8 35 25 32
9 San Vicente 24 8 7 9 41 38 31
10 Berango 24 9 4 11 42 48 31
11 Zuazo 24 8 6 10 28 40 30
12 Gazteak 24 7 8 9 30 36 29
13 Atletismo Ortuella 24 7 8 9 30 45 29
14 La Merced 24 7 6 11 31 37 27
15 La Arboleda 24 8 3 13 34 43 27
16 San Ignacio 24 6 7 11 26 37 25
17 Galea B 24 5 5 14 31 51 20
18 Begoņa B 24 4 7 13 24 40 19

Volver atrás