PRIMERA NACIONAL FEMENINA (GRUPO 1) 2000-01


JORNADA 1   (17-09-00)

JORNADA 2   (24-09-00)

 
Eibartarrak 5-1 Anaitasuna Anaitasuna 0-5 Añorga
Gazteria 0-7 Bilbao Bilbao 0-5 Eibartarrak
Corella 1-0 Bizkerre Bizkerre 12-1 Gazteria
Zarautz 2-2 Mutriku Mutriku 1-2 Corella
Retuerto 1-8 Oiartzun Oiartzun 3-0 Zarautz
Lagunak 6-1 Lagun Onak Lagun Onak 3-2 Retuerto
Añorga * Trofeo La Amistad Trofeo La Amistad * Lagunak
 

JORNADA 3   (01-10-00)

JORNADA 4   (08-10-00)

 
Anaitasuna 3-0 Bilbao Bilbao 2-2 Añorga
Eibartarrak 0-0 Bizkerre Bizkerre 3-0 Anaitasuna
Gazteria 0-11 Mutriku Mutriku 0-6 Eibartarrak
Corella 2-0 Oiartzun Oiartzun 15-0 Gazteria
Zarautz 0-4 Lagun Onak Lagun Onak 0-0 Corella
Retuerto * Trofeo La Amistad Trofeo La Amistad * Zarautz
Añorga 2-2 Lagunak Lagunak 10-0 Retuerto
 

JORNADA 5   (15-10-00)

JORNADA 6   (29-10-00)

 
Bilbao 2-2 Bizkerre Bizkerre 2-2 Añorga
Anaitasuna 0-0 Mutriku Mutriku 1-2 Bilbao
Eibartarrak 2-2 Oiartzun Oiartzun 2-2 Anaitasuna
Gazteria 1-11 Lagun Onak Lagun Onak 0-0 Eibartarrak
Corella * Trofeo La Amistad Trofeo La Amistad * Gazteria
Zarautz 1-3 Lagunak Lagunak 3-0 Corella
Añorga 3-0 Retuerto Retuerto 4-3 Zarautz
 

JORNADA 7   (01-11-00)

JORNADA 8   (05-11-00)

 
Bizkerre 3-1 Mutriku Mutriku 0-4 Añorga
Bilbao 3-4 Oiartzun Oiartzun 4-2 Bizkerre
Anaitasuna 1-3 Lagun Onak Lagun Onak 2-2 Bilbao
Eibartarrak * Trofeo La Amistad Trofeo La Amistad * Anaitasuna
Gazteria 1-19 Lagunak Lagunak 1-1 Eibartarrak
Corella 2-1 Retuerto Retuerto 6-0 Gazteria
Añorga 3-0 Zarautz Zarautz 0-3 Corella
 

JORNADA 9   (12-11-00)

JORNADA 10   (26-11-00)

 
Mutriku 0-7 Oiartzun Oiartzun 2-1 Añorga
Bizkerre 1-3 Lagun Onak Lagun Onak 2-1 Mutriku
Bilbao * Trofeo La Amistad Trofeo La Amistad * Bizkerre
Anaitasuna 3-3 Lagunak Lagunak 5-0 Bilbao
Eibartarrak 12-0 Retuerto Retuerto 1-2 Anaitasuna
Gazteria 1-4 Zarautz Zarautz 2-5 Eibartarrak
Añorga 1-1 Corella Corella 5-0 Gazteria
 

JORNADA 11   (03-12-00)

JORNADA 12   (10-12-00)

 
Oiartzun 1-1 Lagun Onak Añorga 5-3 Lagun Onak
Mutriku * Trofeo La Amistad Trofeo La Amistad * Oiartzun
Bizkerre 0-3 Lagunak Lagunak 5-1 Mutriku
Bilbao 1-2 Retuerto Retuerto 2-3 Bizkerre
Anaitasuna 3-0 Zarautz Zarautz 0-2 Bilbao
Eibartarrak 3-0 Corella Corella 4-1 Anaitasuna
Añorga 19-0 Gazteria Gazteria 0-14 Eibartarrak
 

JORNADA 13   (17-12-00)

JORNADA 14   (07-01-01)

 
Lagun Onak * Trofeo La Amistad Anaitasuna 0-5 Eibartarrak
Oiartzun 1-1 Lagunak Bilbao 6-0 Gazteria
Mutriku 2-5 Retuerto Bizkerre 1-1 Corella
Bizkerre 1-1 Zarautz Mutriku 1-5 Zarautz
Bilbao 1-1 Corella Oiartzun 9-0 Retuerto
Anaitasuna 9-2 Gazteria Lagun Onak 1-8 Lagunak
Eibartarrak 2-0 Añorga Trofeo La Amistad * Añorga
 

JORNADA 15   (14-01-01)

JORNADA 16   (21-01-01)

 
Añorga 3-2 Anaitasuna Bilbao 1-0 Anaitasuna
Eibartarrak 3-0 Bilbao Bizkerre 1-4 Eibartarrak
Gazteria 0-7 Bizkerre Mutriku 4-1 Gazteria
Corella 5-0 Mutriku Oiartzun 7-0 Corella
Zarautz 0-6 Oiartzun Lagun Onak 2-1 Zarautz
Retuerto 0-3 Lagun Onak Trofeo La Amistad * Retuerto
Lagunak * Trofeo La Amistad Lagunak 2-0 Añorga
 

JORNADA 17   (28-01-01)

JORNADA 18   (04-02-01)

 
Añorga 4-0 Bilbao Bizkerre 3-0 Bilbao
Anaitasuna 3-0 Bizkerre Mutriku 0-2 Anaitasuna
Eibartarrak 9-0 Mutriku Oiartzun 2-6 Eibartarrak
Gazteria 0-14 Oiartzun Lagun Onak 9-0 Gazteria
Corella 1-2 Lagun Onak Trofeo La Amistad * Corella
Zarautz * Trofeo La Amistad Lagunak 4-2 Zarautz
Retuerto 0-0 Lagunak Retuerto 0-2 Añorga
 

JORNADA 19   (11-02-01)

JORNADA 20   (18-03-01)

 
Añorga 5-1 Bizkerre Mutriku 0-9 Bizkerre
Bilbao 3-2 Mutriku Oiartzun 3-1 Bilbao
Anaitasuna 1-3 Oiartzun Lagun Onak 2-0 Anaitasuna
Eibartarrak 4-0 Lagun Onak Trofeo La Amistad * Eibartarrak
Gazteria * Trofeo La Amistad Lagunak 17-2 Gazteria
Corella 0-3 Lagunak Retuerto 2-4 Corella
Zarautz 2-0 Retuerto Zarautz 0-1 Añorga
 

JORNADA 21   (04-03-01)

JORNADA 22   (11-03-01)

 
Añorga 2-0 Mutriku Oiartzun 4-1 Mutriku
Bizkerre 0-3 Oiartzun Lagun Onak 1-1 Bizkerre
Bilbao 2-1 Lagun Onak Trofeo La Amistad * Bilbao
Anaitasuna * Trofeo La Amistad Anaitasuna 4-0 Lagunak
Eibartarrak 1-2 Lagunak Retuerto 3-5 Eibartarrak
Gazteria 0-0 Retuerto Zarautz 3-0 Gazteria
Corella 2-3 Zarautz Corella 1-0 Añorga
 

JORNADA 23   (18-03-01)

JORNADA 24   (25-03-01)

 
Añorga 2-2 Oiartzun Lagun Onak 2-2 Oiartzun
Mutriku 2-2 Lagun Onak Trofeo La Amistad * Mutriku
Bizkerre * Trofeo La Amistad Lagunak 3-3 Bizkerre
Bilbao 1-1 Lagunak Retuerto 1-2 Bilbao
Anaitasuna 2-2 Retuerto Zarautz 1-1 Anaitasuna
Eibartarrak 2-1 Zarautz Corella 0-0 Eibartarrak
Gazteria 1-10 Corella Gazteria 1-6 Añorga
 

JORNADA 25   (08-04-01)

JORNADA 26   (22-04-01)

 
Lagun Onak 0-4 Añorga Trofeo La Amistad * Lagun Onak
Oiartzun * Trofeo La Amistad Lagunak 6-0 Oiartzun
Mutriku 2-3 Lagunak Retuerto 3-0 Mutriku
Bizkerre 4-0 Retuerto Zarautz 0-0 Bizkerre
Bilbao 0-1 Zarautz Corella 1-0 Bilbao
Anaitasuna 0-3 Corella Gazteria 2-3 Anaitasuna
Eibartarrak 16-0 Gazteria Añorga 0-1 Eibartarrak

 

EQUIPO JUG.GAN. EMP.PERD.G.F. G.C.PUNT.
1 Eibartarrak 24 18 5 1 111 15 59
2 Lagunak 24 17 7 0 103 23 58
3 Oiartzun 24 15 6 3 104 34 51
4 Añorga 24 14 5 5 76 24 47
5 Corella24 135 649 3044
6 Lagun Onak 24 11 7 6 58 45 40
7 Bizkerre 24 8 8 8 59 40 32
8 Bilbao 24 8 5 11 38 47 29
9 Anaitasuna 24 7 5 12 39 54 26
10 Zarautz 24 6 4 14 33 52 22
11 Retuerto 24 5 3 16 35 83 18
12 Mutriku 24 2 3 19 32 87 9
13 Gazteria 24 0 1 23 13 226 1
14 Trofeo La Amistad R   E   T   I   R   A   D   O

Volver atrás